Site blog

Picture of Csaba (rendszergazda) Gyuris
by Csaba (rendszergazda) Gyuris - Saturday, 3 February 2018, 5:13 PM
Anyone in the world

Informatika verseny 7-8. osztályosoknak
alkalmazói kategória
2017/2018. tanév

 

Név

1. forduló

2. forduló

döntő

Összesen

helyezés

15

19

69

103

1.

Kovács Bence

14

18

65

97

1. hely

2.

Palágyi Márió

11

19

63

93

2. hely

3.

Szabó Viktor

11

16

63

90

3. hely

4.

Veszelovszki Ádám

13

17

60

90

3. hely

5.

Vass Marcell

12

16

60

88

4. hely

6.

Annus Gergő

11

15

61

87

5. hely

7.

Bak Péter

4,5

17

63

84,5

6. hely

8.

Mucsi Bálint

12

15

55

82

7. hely

9.

Lakatos Dávid

7,5

15

57

79,5

8. hely

10.

Nyerges Bálint

13

16

49

78

9. hely

11.

Zilahi Tibor

7,5

16

54

77,5

10. hely

12.

Vecsernyés Krisztián

12,5

18

46

76,5

11. hely

13.

Ördög Dániel

10

17

48

75

12. hely

14.

Zombori Ferenc

11

19

45

75

12. hely

15.

Kéki Máté

9

17

48

74

13. hely

16.

Mohácsi Regina

5,5

15

53

73,5

14. hely

17.

Kuktin Kristóf

10,5

16

46

72,5

15. hely

18.

Szikula Ádám

10

13

49

72

16. hely

19.

Nagybata Dávid

5

15

43

63

17. hely

20.

Szabó Zalán

8

14

41

63

17. hely

21.

Kránicz Noémi

6

13

42

61

18. hely

22.

Kecskeméti Vivien

8,5

17

27

52,5

19. hely

23.

Paluska Máté

8,5

12

31

51,5

20. hely

24.

Fürj Ádám

8,5

15

25

48,5

21. hely

25.

Domonkos Balázs

4,5

8

26

38,5

22. hely

26.

Rea Alex

7

9

18

34

23. hely


Informatika verseny 7-8. osztályosoknak
alkalmazói kategória
2017/2018. tanév

 

Név

1. forduló

2. forduló

döntő

Összesen

helyezés

19

28

32

79

1.

Kovács Bence

19

26

30

75,0

1. hely

2.

Nyerges Bálint

16,5

26

30

72,5

2. hely

3.

Szabó Viktor

17

22

32

71,0

3. hely

4.

Mucsi Bálint

17,5

24

26

67,5

4. hely

5.

Veszelovszki Ádám

17,5

19

29

65,5

5. hely

6.

Bak Péter

18

23

20

61,0

6. hely

7.

Vass Marcell

18

23

15

56,0

7. hely

8.

Vincze Enikő

17,5

23

9

49,5

8. hely

9.

Kéki Máté

9,5

17

14

40,5

9. hely


[ Modified: Saturday, 3 February 2018, 5:27 PM ]

Comments

     
    Picture of Csaba (rendszergazda) Gyuris
    by Csaba (rendszergazda) Gyuris - Wednesday, 18 October 2017, 9:43 PM
    Anyone in the world

    A Szegedi Szakképzési Centrum Vasvári Pál Gazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma az elmúlt tanévekhez hasonlóan a 2017/2018-as tanévben is hirdet informatika versenyt az érdeklődő nyolcadikosoknak és hetedikeseknek.

    Az idén két kategóriában is hirdetünk versenyt:

    • alkalmazói kategóriában (a korábbi évekhez hasonlóan
    • programozói kategóriában (amelyet az informatika ágazat iránt érdeklődőknek ajánlunk)

    Mindkét verseny 3 fordulós.

    Az 1. forduló feladatait az iskola weblapján (www.vasvari.hu) vagy a verseny oldalán (infoverseny.vasvari.hu) találják meg az érdeklődők 2017. október 19-től. Regisztráció után a honlapon kell válaszolni a kérdésekre, vagy feltölteni a megoldást. Az 1. forduló beküldési határideje 2017. november 6. (hétfő).

    A 2.  forduló feladatai az őszi szünet után kerülnek fel weblapunkra. A 2. forduló beküldési határideje 2017. november 24. (péntek).

    A 3. forduló (döntő) iskolánkban lesz 2017. december 5-én (kedden) 15 órakor. A döntőbe jutott diákokat és tanáraikat e-mail-ben értesítjük november utolsó hetében.

    Iskolánkról és a programokról további felvilágosítást kaphatnak a „Mi a pálya” című rendezvényen a Sportcsarnokban 2017. november 8-án, illetve a Pályaválasztási Vásáron 2017. november 16-17. között (Ifjúsági Ház), és november 18-án az Agórában a családi nap keretében.

    Az alkalmazó verseny témakörei:

    • hardver és szoftver ismeretek,
    • Internet-használat, levelezés, hálózat
    • prezentációkészítés,
    • rajzolás (Paint-ben),
    • szövegszerkesztés (karakter- és bekezdésformázás, tabulátor és táblázat használata, képbeszúrás és formázás, fejléc/lábléc használata)
    • táblázatkezelés alapok (táblaformázás, egyszerű képletek, egyszerű matematikai és statisztikai függvények).

    A programozói verseny témakörei:

    • programozási alapfogalmak,
    • algoritmusleíró módszerek – algoritmusok értelmezése,
    • Scratch-programozás (a második fordulóban és a döntőben egy scratch programot kell készíteni)

    A döntőben az alábbi programok állnak rendelkezésre:

    • Windows 10 operációs rendszer
    • Office 2016
    • Scratch 2

    Comments

       
      Anyone in the world

      21.    Halmi    Dorina    36,17
      22.    Ivánku    Milán    36,07
      23.    Tóth Szeles    Norbert    36,00
      24.    Horváth    Bence    35,67
      25.    Galgóczi    Léna    35,50
      26.    Tanács    Norbert    35,00
      27.    Kaszás     Anna    34,00
      28.    Pászti    Balázs    32,20
      29.    Gyuris    Áron István    30,00
      30.    Droppa    Eszter    24,00
      31.    Juhász    Norbert    23,00
      32.    Fekete    Dávid    20,00
      33.    Lukács    Nikolasz    20,00
      34.    Gémes    Zsófia    20,00
      35.    Varga    Ádám    19,67
      36.    Dukai-Bolgár    Rebeka    16,67
      37.    Börcsök    Szilvia    16,40
      38.    Derék    Réka    15,83
      39.    Tranyánszki    Milán    15,40
      40.    Papp    Ádám    14,40
      41.    Kardos    Lili    14,33
      42.    martin    goda    8,83
      43.    lukic    alex    8,30
      44.    Fülöp    Ádám    0,00
      45.    Gaál    Dávid    0,00
      46.    Demeter    Dóri    0,00
      47.    Vass    Gábor    0,00
      48.    Ludányi     Máté    0,00
      49.    Idul    Zsuzsanna    0,00

      Comments

         
        Picture of Csaba (rendszergazda) Gyuris
        by Csaba (rendszergazda) Gyuris - Saturday, 10 January 2015, 11:39 AM
        Anyone in the world

        1-4. helyezett tanulók (a pontos helyezés csak a díjátadón derül ki)

        Bélteki Péter

        Keresztes Csenge

        Kocsis Gergő

        Németh András

         

        5-20. helyezett tanulók helyezés szerint

        5.         Simon Zsófia

        6.         Vincze Ádám

        7.         Móra Máté

        8.         Huttora Izabella

        9.         Oláh Dániel

        10.       Lajkó Luca

        11.       Barna Enikő

        12.       Szűcs Péter

        13.       Tari Kata

        14.       Illyés Dávid

        15.       Antal Kinga Kincső

        16.       Cukor Ivett

        17.       Bakos Levente

        18.       Feith Dániel

        19.       Fodor Bálint

        20.       Bakos Fanni

         

        Az első négy helyezett tanuló díjait iskolánk nyílt napján adjuk át, amelyet 2015. január 22-én 16 órakor tartunk.

         

        Köszönjük minden kedves versenyző részvételét és gratulálunk az eredményekhez!

        Köszönjük a felkészítő kollégák munkáját és együttműködését! A következő tanévben is várjuk a lelkes versenyzőket!

         

        Informatika munkaközösség

        Comments

           
          Anyone in the world

          A 2013/2014-es informatika verseny díjazottai:

          1. Mészáros Csongor
          2. Berta Bence
          3. Berta Luca
          4. Horváth Gergő
          5. Keresztes Csenge

          Gratulálunk a díjazottaknak!

          Comments

             
            Anyone in the world

            1-5. helyezettek:

            Berta Bence

            Berta Luca

            Horváth Gergő

            Keresztes Csenge

            Mészáros Csongor

            Díjátadás az 1-5. helyezettek számára:

            az iskola nyílt napján, 2014. január 23-án csütörtökön 16 órakor az iskola tornatermében

            6-30. helyezettek:

            6.           Ivanics Attila

            7.           Simon Zsófia

            8.           Rácz-Fodor Ákos

            9.           Gao Fanni

            10.         Szabó Dávid

            11.         Ivánku Milán

            12.         Kővágó Dávid

            13.         Bélteki Péter

            14.         Dobó Fülöp

            15.         Sós Máté

            16.         Bíró Dániel

            17.         Piti Richárd

            18.         Benedek-Káplár Csaba

            19.         Lovászi Bori

            20.         Hajzer Gábor

            21.         Frank Kristóf

            22.         Balla Károly

            23.         Alpár Blanka

            24.         Faragó Alexanra

            25.         Kónya Gréta

            26.         Hallai Márk

            27.         Terteli Alexa

            28.         Börcsök Szilvia

            29.         Mocanu Klaudia

            30.         Zámbó Levente

            Iskolánk nyílt napjára minden érdeklődőt szeretettel várunk!

            [ Modified: Tuesday, 21 January 2014, 2:51 PM ]

            Comments

               
              Picture of Csaba (rendszergazda) Gyuris
              by Csaba (rendszergazda) Gyuris - Wednesday, 27 November 2013, 11:22 AM
              Anyone in the world

              A döntőbe jutott versenyzőket szeretettel várjuk az informatika verseny döntőjére, amelyet a Szegedi Gazdasági Szakképző Iskola Vasvári Pál Tagintézményében tartunk 2013. december 2-án (hétfőn) 15:00 órakor az I. emeleti 34. teremben. (Szeged, Gutenberg u. 11.)
              Kérjük, jelezzetek vissza e-mail-ben a tunde(kukac)vasvari.hu címen, hogy el tudtok-e jönni!

              Mindenkit szeretettel várunk!

              Kérjük érkezzetek meg 14:45-ig! Köszönjük.
              A versenyszervezők

              [ Modified: Wednesday, 27 November 2013, 11:37 AM ]

              Comments

                 
                Anyone in the world

                Kedves Versenyzők!

                Megszületett az Informatika verseny eredménye 1. és 2. forduló összesített eredménye. Köszönjük a kitartó munkát és a sok jó megoldást. Köszönjük a felkészítő tanárok munkáját is!

                Az eredmények:

                [ Modified: Wednesday, 27 November 2013, 11:38 AM ]

                Comments